Více informací

O mně

Moje historie, úspěchy a další vzdělávání

Můj svět patří lidem. Setkávání s lidmi mě naplňuje. Baví mě poslouchat lidské příběhy, vidět lidské tváře a číst z nich skutečné emoce. Předávám lidem radost, energii a úsměv… učím se ze svých zkušeností a předávám to dále. Vzdělávám se, aby můj mozek byl stále bystrý a totéž nabízím svým klientům. Práce s mozkem je kouzelná, protože každý mozek i každý člověk je jiný.

Baví mě sport, miluji golf, tenis, jízdu na kole, chůzi, plavání a všude tam nacházím nějakou rovnováhu, která mi pomáhá vyrovnat se s tímto složitým světem.

Člověk myslící pozitivně vidí neviditelné, cítí neuchopitelné a dosahuje nemožné. Winston Churchill

Moje úspěchy

Jak jsem začínala

Za začátek své kariéry ve velkoměstě považuji práci v Maxima Reality. Byla to skvělá zkušenost, dřina, ale nádherná práce s lidmi. Navázala jsem pak podnikáním jako Správce nemovistostí již ve své společnosti.

Kariéru jsem načas opustila, abych se mohla věnovat své dceři a také studiu Politologie a mezinárodních vztahů.

Vzdělávání jako životní cesta

Zaměstnání, které by mi umožnilo se realizovat ve své práci a zároveň být skvělou matkou, jsem našla ve vzdělávání. Je to moje životní cesta, při níž nacházím kontakt s lidmi a předávám jim moje životní zkušenosti s velkou dávkou pozitivní energie.

Začala jsem spolupracovat se společností MgC Group, pro kterou jsem školila zajímavá témata týkající se paměti, koncentrace, stresu, pozitivní psychologie, komunikace, spánku… v různých společnostech (RadioFree Europe, ČNB, Lidl, DB Schenker, Adidas, Deloitte, Škoda Auto, T-mobile, Rossmann, Up a dalších).

Dlouhodobá spolupráce s klienty

Tímto začalo také moje další vzdělávání. Od mládí jsem toužila vědět o mozku více, a tak bylo nasnadě začít se této problematice věnovat hlouběji. Nestačilo mi pouze předávat jednorázově informace. Chtěla jsem s klienty pracovat dlouhodobě a sledovat jejich změny v chování, postojích a celkově v životě.

Pořádám kurzy a školení

Be Women! Každá žena si zaslouží čas jen pro sebe.

Jak se vzdělávám

Certificate of Attendance 2 day Neurofeedback Practical Course
Multimodální Biefeedback a EEG
Multimodální Biefeedback a EEG
Neurofeedback pro sportovní terapeuty
EEG Biofeedback 1. - 3. stupně
Lektor dynamického vyšetření LPAD
Lektor Instrumentálního obohacování FIE I.
Lektor Instrumentálního obohacování FIE Basic
Trenér paměti II. stupně
Trenér kognitivních funkcí mozku se softwarem Happy Neuron
Master of Business Etiquette u Ladislava Špačka

Moje metody práce

Pojďme se podívat, jak funguje Váš mozek a jak lze změnit nastavení mysli,
když víte, jakou odezvu Vám Vaše tělo dává.

LPAD

Jeden z prvních ucelených nástrojů dynamické diagnostiky. Profesor R. Feuerstein vytvořil soubor testů, jejichž hlavním cílem je zjistit, jaký je potenciál rozvoje jedince, má-li příležitost k adekvátnímu zprostředkování a sleduje, za jakých okolností lze schopnosti jedince rozvíjet.

chci vědět více

QEEG Mozkové mapování

Diagnostická metoda, díky níž je možné “nahlédnout” na práci mozku a jeho dysfunkce z hlediska kvantity (na rozdíl od klasického EEG). Na povrch hlavy je umístěno několik senzorů, které zaznamenávají elektrickou aktivitu mozku pro následnou analýzu.

chci vědět více

BIOFEEDBACK

Metoda využívající vizualizaci a trénink fyziologické aktivity vyplývající z rozhraní mysli a těla. Používáním těchto signálů se lidé mohou naučit uvědomovat si obvykle nevědomé procesy. Trénovaný získává okamžitou informaci o tom, jak mozek a tělo při tréninku pracuje.

chci vědět více

Kontaktujte mě

Mgr. et Mgr. Alice Pospíšilová All-consulting s.r.o.

Jitřní 2283, 252 28 Černošice
IČO: 271 18 428

+420 603 838 333 alice.pospisilova@bystrymozek.cz