KDO JSEM

Můj svět patří lidem. Setkávání s lidmi mě naplňuje. Baví mě poslouchat lidské příběhy, vidět lidské tváře a číst z nich skutečné emoce. Předávám lidem radost, energii a úsměv… učím se ze svých zkušeností a předávám to dále. Vzdělávám se, aby můj mozek byl stále bystrý a totéž nabízím svým klientům. Práce s mozkem je kouzelná, protože každý mozek i každý člověk je jiný.

Baví mě sport, miluji golf, tenis, jízdu na kole, chůzi, plavání, lyžování a všude tam nacházím nějakou rovnováhu, která mi pomáhá vyrovnat se s tímto složitým světem.

Moje úspěchy

Jak jsem začínala

Za začátek své kariéry ve velkoměstě považuji práci v Maxima Reality. Byla to skvělá zkušenost, dřina, ale nádherná práce s lidmi. Navázala jsem pak podnikáním jako Správce nemovistostí již ve své společnosti.

Kariéru jsem načas opustila, abych se mohla věnovat své dceři a také studiu Politologie a mezinárodních vztahů.

Vzdělávání jako životní cesta

Zaměstnání, které by mi umožnilo se realizovat ve své práci a zároveň být skvělou matkou, jsem našla ve vzdělávání. Je to moje životní cesta, při níž nacházím kontakt s lidmi a předávám jim moje životní zkušenosti s velkou dávkou pozitivní energie.

Začala jsem spolupracovat se společností MgC Group, pro kterou jsem školila zajímavá témata týkající se paměti, koncentrace, stresu, pozitivní psychologie, komunikace, spánku… v různých společnostech (RadioFree Europe, ČNB, Lidl, DB Schenker, Adidas, Deloitte, Škoda Auto, T-mobile, Rossmann, Up a dalších).

Dlouhodobá spolupráce s klienty

Tímto začalo také moje další vzdělávání. Od mládí jsem toužila vědět o mozku více, a tak bylo nasnadě začít se této problematice věnovat hlouběji. Nestačilo mi pouze předávat jednorázově informace. Chtěla jsem s klienty pracovat dlouhodobě a sledovat jejich změny v chování, postojích a celkově v životě.

Jak se vzdělávám

Academy of Coaching Excellence - ACE Practitioner
Certificate of Attendance 2 day Neurofeedback Practical Course
Multimodální Biefeedback a EEG
Neurofeedback pro sportovní terapeuty
EEG Biofeedback 1. - 3. stupně
Lektor dynamického vyšetření LPAD
Lektor Instrumentálního obohacování FIE I.
Lektor Instrumentálního obohacování FIE Basic
Trenér paměti II. stupně
Trenér kognitivních funkcí mozku se softwarem Happy Neuron
Master of Business Etiquette u Ladislava Špačka